Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
