Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
