Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
