Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Sent
sk: Poslať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Messages
sk: Správy

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: unread
sk: neprečítané

en: Restore
sk: Obnoviť

en: read
sk: prečítané

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: types
sk: typy

en: About
sk: Informácie o

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Autocomplete (Tags style)
sk: Automatické dokončenie (značky)

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú

en: Sort settings
sk: Nastavenia zoradenia

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
