Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Sent
sl: Poslano

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
