Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Select
th: เลือก

en: Read
th: อ่าน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Filter settings
th: การตั้งค่าตัวกรอง
