Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Move
he: הזזה

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: Delta
he: דלתא

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Messages
he: מסרים

en: Deleted
he: נמחק

en: Reference
he: רפרנס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Mark read
he: סימון כנקרא

en: Restore
he: שחזור

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: types
he: סוגים

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: About
he: אודות

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Bundle
he: חבילה

en: Draft
he: טיוטה

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: Relative date
he: תאריך יחסי

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Autocomplete (Tags style)
he: השלמה אוטומטית (בסגנון תגיות)

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Sort settings
he: הגדרות מיון
