Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: To
hr: Za

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Messages
hr: Poruke

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Mark read
hr: Označi pročitanim

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača

en: Asc
hr: Uzlazno
