Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Move
is: Flytja

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Attachment
is: Viðhengi

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sender
is: Sendandi

en: Move to folder
is: Flytja í möppu

en: To
is: Til

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: types
is: gerðir

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
