Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: types
my: အမျိုးအစားများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
