Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Attachment
ro: Anexă

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Sent
ro: Trimis

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Messages
ro: Mesaje

en: Deleted
ro: Şters

en: Reference
ro: Referință

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Mark read
ro: Marchează ca citit

en: Restore
ro: Restaurează

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: types
ro: tipuri

en: About
ro: Despre

en: Sort direction
ro: Direcţie de sortare

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Bundle
ro: Pachet

en: Filter settings
ro: Setări filtru

en: Draft
ro: Proiect

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: - All -
ro: - Toate -

en: Relative date
ro: Dată relativă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: An autocomplete text field.
ro: Un câmp text cu autocompletare.

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: Autocomplete (Tags style)
ro: Completare automată (Stil tag-uri)

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Create referenced entities if they don't already exist
ro: Creează entitățile referite dacă acestea nu există deja

en: Sort settings
ro: Setări de sortare

en: Include the anonymous user in the matched entities.
ro: Includerea utilizatorului anonim în entitățile echivalente.
