Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
