Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Recipient
be: Адрасат

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Deleted
be: Выдалена

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Restore
be: Аднавіць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: types
be: тыпы

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Bundle
be: Набор

en: Most recent
be: Самыя апошнія

en: Filter settings
be: Налады фільтра

en: Draft
be: Чарнавік

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Relative date
be: Адносная дата

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць

en: Autocomplete (Tags style)
be: Аўтазапаўненне (у стылі цэтлікаў)

en: Sort settings
be: Налады сартавання

en: Default selection handler settings
be: Налады апрацоўшчыка прадвызначаных выбараў
