Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Deleted
eo: Forigita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: types
eo: Specoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Bundle
eo: Fasko

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Create referenced entities if they don't already exist
eo: Kreu referencatajn entojn se ili ne jam ekzistas

en: Sort settings
eo: Agordoj de ordigado
