Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - All -
ka: - ყველა -
