Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង
