Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (38 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: To
kn: ಗೆ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Compose
kn: ರಚನೆ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: to
kn: ಗೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Read
kn: ಓದು

en: read
kn: ಓದು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Trash
kn: ಕಸಬುಟ್ಟಿ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್

en: attachment
kn: ಲಗತ್ತು
