Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (76 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Move
nl: Verplaatsen

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Sender
nl: Afzender

en: Move to folder
nl: Verplaatsen

en: To
nl: Naar

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Folder name
nl: Mapnaam

en: Sent
nl: Verzonden

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: to
nl: naar

en: Messages
nl: Berichten

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

en: Manage folders
nl: Mappen beheren

en: Read
nl: Gelezen

en: unread
nl: ongelezen

en: Restore
nl: Herstellen

en: read
nl: lezen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: types
nl: typen

en: About
nl: Over

en: Bcc
nl: BCC

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Bundle
nl: Bundel

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Draft
nl: Concept

en: Cc
nl: CC

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: - All -
nl: - Alle -

en: Me
nl: Mij

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Starred
nl: Gemarkeerd

en: Asc
nl: Oplopend

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Create referenced entities if they don't already exist
nl: Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan

en: Sort settings
nl: Sorteerinstellingen

en: Include the anonymous user in the matched entities.
nl: De anonieme gebruiker opnemen in de overeenkomende entiteiten.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Default selection handler settings
nl: Standaardinstellingen voor selectie-handler
