Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Recipient
sr: Прималац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: types
sr: типови

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Bundle
sr: Пакет

en: Draft
sr: Предлог

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Create referenced entities if they don't already exist
sr: Креирај референциране ентитете ако већ не постоје

en: Sort settings
sr: Подешавање сортирања

en: Default selection handler settings
sr: Подешавања подразумеваног управљача селекције
