Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
