Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Page
ja: ページ

en: Sender
ja: 送信者

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
