Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Page
km: ទំព័រ
