Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Page
lt: Puslapis

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
