Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
