Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -
