Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Page
ro: Pagina

en: Sender
ro: Expeditor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
