Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Sort by
sr: Сортирај по
