Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
