Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Page
et: Lehekülg

en: Sender
et: Saatja

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
