Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
