Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Page
kk: Бет
