Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Page
lv: Lapa

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
