Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം
