Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
