Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
