Nearby places search (3.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Blocks
eu: Blokeak
