Nearby places search (3.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: API Key
ro: Cheie API

en: Address
ro: Adresă

en: Store
ro: Magazin

en: Other
ro: Altele

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Storage
ro: Depozitare

en: Blocks
ro: Blocuri
