Nearby places search (3.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Store
th: ร้านค้า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Blocks
th: บล็อค

en: Radius
th: รัศมี

en: Restaurant
th: ร้านอาหาร

en: Hospital
th: โรงพยาบาล
