Nearby places search (3.0.2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Name
es: Nombre

en: API Key
es: Clave API

en: Address
es: Dirección

en: Store
es: Tienda

en: Other
es: Otro(s)

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: No results found
es: No se han encontrado resultados

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Blocks
es: Bloques

en: Radius
es: Radio

en: University
es: Universidad

en: Library
es: Librería

en: Cafe
es: Cafetería

en: Restaurant
es: Restaurante

en: School
es: Escuela

en: Stadium
es: Estadio
