Nearby places search (3.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Address
id: Alamat

en: Store
id: Toko

en: Other
id: Lainnya

en: Blocks
id: Blok

en: Library
id: Pustaka
