Nearby places search (3.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Other
lt: Kiti

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Storage
lt: Saugykla

en: Blocks
lt: Blokai

en: Radius
lt: Spindulys

en: Library
lt: Biblioteka
