Nearby places search (3.0.2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Name
fr: Nom

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Address
fr: Adresse

en: Store
fr: Boutique

en: Other
fr: Autre

en: Google Maps API Key
fr: Clé pour l'API Google Maps

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: Storage
fr: Stockage

en: Blocks
fr: Blocs

en: Radius
fr: Rayon

en: University
fr: Université

en: Bank
fr: Banque

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Cafe
fr: Café

en: School
fr: École

en: Sorry, no results found.
fr: Désolé, aucun résultat n'a été trouvé.
