Nearby places search (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Bar
fa: خط

en: Address
fa: نشانی

en: Store
fa: فروشگاه

en: Other
fa: ساير

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
