Nearby places search (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Address
gl: Enderezo

en: Store
gl: Tenda

en: Other
gl: Outro

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Blocks
gl: Bloques
