Nearby places search (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Bar
oc: Barra

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Blocks
oc: Blòts

en: University
oc: Université

en: Cafe
oc: Café

en: School
oc: Escòla
