Nearby places search (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Address
bs: Adresa

en: Storage
bs: Pohrana

en: Blocks
bs: Blokovi
