Nearby places search (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Address
hr: Adresa

en: Store
hr: Trgovina

en: Other
hr: Ostalo

en: Storage
hr: Spremnik

en: Blocks
hr: Blokovi
