Nearby places search (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Store
el: Κατάστημα

en: Other
el: Άλλο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Blocks
el: Μπλοκ
