Nearby places search (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Other
gu: અન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
