Nearby places search (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Address
nl: Adres

en: Store
nl: Winkel

en: Other
nl: Andere

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Storage
nl: Opslag

en: Blocks
nl: Blokken

en: Radius
nl: Straal

en: University
nl: Universiteit

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Cafe
nl: Café
